Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde düzenlenen ‘Beyaz Perde ile Çocuğunu Anlamak’ projesi kapsamında öğrenci velilerine ve öğrencilere etkinlik düzenlendi. Belediye Kültür Merkezi sinema salonunda ‘Her Çocuk Özeldir’ isimli film gösterildi. Filmde, özel bir öğrencinin dışlanmasını ve onun aslında özel bir çocuk olduğunu anlayarak kendisini bulmasını anlatıyor. Programa, Belediye Başkanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, MHP İlçe Başkanı, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.