‘Rahatsız oluyorsan izleme, yorum da yapma!’

Melisa Aslı Pamuk, önceki gün Etiler’de bir kafede otururken objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“HÜÇ DÜŞÜNMEDEN KABUL ETTİM”

Usta sanatçı Cem Karaca’nın hayatını konu alan ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminin kadrosunda yer alan Pamuk, “Çekimlere başladık. Çok mutluyum bu projeye dahil olduğum için. Teklif ilk geldiğinde hiç düşünmeden ‘tamam’ dedim” sözleriyle duygularını dile getirdi.

YUSUF YAZICI CEVABI

Milli futbolcu Yusuf Yazıcı ile aşk yaşayan 32 yaşındaki güzel, ilişkisi hakkındaki soruyu, “Hayatımda her şey güzel gidiyor. Özel hayatım ile ilgili çok konuşmak istemiyorum” diyerek geçiştirdi.

“KADIN DAYANIŞMASI BİZDE PEK OLMUYOR”

Son dönemde kadın oyuncuların yurt dışı başarılarıyla ilgili olarak Melisa Aslı Pamuk, “Çok mutlu oluyorum bu başarıları gördükçe. Keşke bütün oyuncularımız yurt dışına açılabilse. Ben her zaman kadın dayanışmasından yanayım. Birbirimize destek olmamız lazım ama bizim sektörde pek olmuyor bu” ifadelerini kullandı.

“HERKES İŞİNİ YAPIYOR”

“Hemcinsleriniz sizi aşağı çekmeye mi çalışıyor?” sorusuna ise ünlü oyuncu, “Her sektörde oluyor bu durum. Sosyal medyada çok oluyor. Rahatsız oluyorsan izleme, yorum da yapma. Herkes işini yapıyor” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x