Burası Kadıköy

Ercan Taner

İletişim Bilgileri

FUTBOLDA başlangıçlar çok önemlidir. Yüksek baskı, tehlikeli bölgeye önemli pas girişimleri, rakibin pas hatalarını değerlendirmek ve çerçeveyi görünce şut girişimleri… Taraftarın takımla beraber atağa çıkması ile Başakşehir, ne olduğunu anlayamadan kalesinde 20 dakikada 3 gol gördü. Duarte’nin kendi kalesine attığı ikinci gol dışında Djiku ve Szymanski’in golleri nefisti…

HÜCUMDA akıllı ve iyi oyun kurma, defansta etkili ve temaslı oyunu ile ilk yarıdaki oyunu etkileyiciydi Fenerbahçe’nin.

İSMAİL Kartal, sezon başından beri kanat savunmada kim oynarsa oynasın onları iyi kullanıyor. Bu durumun getirdiği en önemli avantaj, orta sahada sayısal üstünlüğü kolayca ele almak… Bu takımın iyi antrenman ve maç analizlerini kusursuz yaptığı kesin. Böyle çalışmak, maça çok iyi yansır.

SZYMANSKI sahanın her yerinde. Bir bakıyorsunuz gol arayışında. Pres yapıyor. O da yetmiyor kendi ceza sahasında topa müdahale edip takımı rahatlatıyor. Golleri ve asistleri bir yana oyun karakteri mükemmel bir oyuncu.

İRFAN Can ritmini her geçen maç bir üst seviyeye çıkarıyor. Böyle devam ederse hem formayı kaptırmaz, hem de milli takımın banko oyuncusu olur. Batshuayi, Tadic’in hazırladığı pozisyonda verdiği kafa pasıyla Szymanski’ye çok konforlu bir gol attırdı. Tadic hücum bölgesinin mimarı oldu. Verdiği anahtar paslar ve attığı yüksek toplar kalite dolu.

KADIKÖY’DE dün akşam tribünleri dolduranlar çok güzel bir futbol ziyafeti izlediler.


Ercan Taner

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x